PUH Termika - zintegrowane systemy grzewcze

Szybko rosnące ceny nośników energii wymuszają nowe sposoby pozyskiwania i wykorzystywania energii cieplnej. Teraz już nie ma uzasadnienia wykonywanie ogrzewania domu w sposób tradycyjny. Tradycyjny hydraulik nie jest już wystarczającym specjalistą przy wyborze sposobu ogrzewania domu. Sposobem na uzyskanie taniej energii grzewczej przy zachowaniu wysokiego komfortu są zintegrowane systemy. Zintegrowane systemy grzewcze to połączenie w jeden system kilku źródeł wytwarzania energii. W skład zintegrowanego systemu wchodzi np. kolektor słoneczny i kocioł (np. gazowy, olejowy) albo kominek z płaszczem wodnym i kocioł. W taki sposób złożony system grzewczy działa w pełni automatycznie i wykorzystuje w pierwszej kolejności energię o niskim koszcie wytwarzania np z kolektora słonecznego. Niedobory energii z kolektora słonecznego są uzupełniane z drugiego urządzenia grzewczego np z kotła (kominka). System działa w pełni automatycznie i jest tak skonfigurowany aby w efekcie uzyskać jak najmniejsze koszty wytwarzania energii cieplnej przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania.
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu takich systemów grzewczych. Prawidłowo skonfigurowany system grzewczy to dobry sposób na obniżenie kosztów ogrzewania oraz wygodę, komfort i niezawodność. Koszt budowy zintegrowanego systemu grzewczego jest niewiele wyższy od instalacji tradycyjnej a różnica zwraca się w ciągu kilku lat eksploatacji.
Zintegrowane systemy grzewcze mają zastosowanie przy wykonywaniu nowych instalacji grzewczych i instalacji starych, modernizowanych. Zintegrowane systemy grzewcze dobiera się indywidualnie oddzielnie dla każdej konkretnej sytuacji. Dobór systemu jest poprzedzony analizą konkretnej sytuacji. Na podstawie tej analizy dobiera się najbardziej korzystny pod względem kosztów wytwarzania energii zespół urządzeń grzewczych.

 


   

Zintegrowany System Grzewczy to gwarancja komfortytkowania i niskich kosztów eksplolatacji. Przekonaj się jak łatwo zyskać komfor i satysfakcję. Aby otrzymać interesującą ofertę techniczno - handlową - napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego